Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1X4 Światłowody splitter box FC/APC Optical Fiber PLC Splitter

zł44.13

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu


Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1X4 Światłowody splitter box FC/APC Optical Fiber PLC Splitter 1. Główne Cechy 1) niskie straty Wstawiania 2) Niski PDL 3) kompaktowa Konstrukcja 4) dobra jednorodność kanału-to-kanałowy 5) o szerokości Robocze Długość Fali: 1260-1650nm 6) szeroki Temperatura Pracy:-40 ° C-85 ° C 7) wysoka Niezawodność i Stabilność 2. Application 1. LAN, Sieci WAN i Metro 2. FTTH project i Wdrożeń FTTX 3. Systemu CATV 4. GPON, EPON 5. Światłowody Test Equipment 6. Przesyłania danych-baza Szerokopasmowego Netto 3. Specyfikacja
dane techniczne światłowody splitter długość fali (nm) 1260-1650 parametry 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 wstawiania Strat (ze złączem) (dB) ≤7. 4 ≤10. 7 ≤13. 7 ≤16. 9 ≤21 ≤7. 8 ≤11. 5 ≤14. 5 ≤17. 7 wstawiania Strat (W/O złącza) (dB) ≤7. 7 ≤11. 2 ≤14. 2 ≤17. 5 ≤21. 5 ≤8. 3 ≤12 ≤15 ≤18. 2 jednorodność (dB) ≤0. 8 ≤1. 0 ≤1. 4 ≤1. 9 ≤2. 7 ≤1. 7 ≤1. 7 ≤2. 2 ≤2. 7 PDL (dB) ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 3 ≤0. 4 ≤0. 2 ≤0. 4 ≤0. 4 ≤0. 4 rozmiar (bare bype) (H×W×L) (mm) 4 × 4 × 50 4 × 7 × 50 4 × 12 × 60 4 × 4 × 50 4 × 7 × 50 Return Loss (dB) > 50 Directivity (dB) > 55 Zakres temperatur (° C) -40 ~ + 75 Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ + 85
zdjęcia
Internation zamówienie kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie stosowanych ceł przywozowych i podatków lokalnych. proszę sprawdzić z twój customs przed dokonaniem zakupu. wysyłki i Obsługi wysyłam w ciągu 3 dnia roboczego po otrzymaniu płatności. każdy element jest starannie zapakowany, aby upewnić się, że robi się do ci w doskonałym stanie. statek na całym świecie trwa około 16-28 dni roboczych z tropić liczbę za darmo. wysyłamy ten rzecz przez HONGKONG POCZTA, Zazwyczaj trwa około 15-30 dni roboczych do Miejsca Przeznaczenia, mamy również może wysyłamy ten rzecz przez EMS, DGM, SGP, CPAP do worldwide. oczywiście, możemy zgodne na życzenie klienta, wysyłamy towary przez innych sposobów, ale towarowego powinna być wpłacona przez klienta.

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.25kg (0.55lb.)
Rozmiar przesyłki 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Numer modelu fc 1X4
Nazwa marki ZHWCOMM
Place of Origin China
Model Number 1X4 Fiber Optic splitter box
Insertion Loss <0.2db
Return Loss > 50db
Durability >1000 matings
Operating Temperature -40~75
Sleeve Zirconia
wavelength 1260-1650nm

Pokrewne produkty