1 sztuk FTTH Pole 1x2 PLC Splitter Optic Łącznik Moduł LC/UPC Złącze 1.5 metrów Optyczna Podzielić stosunek 50%/50%

zł100.45

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu



FTTH/CATV Światłowód Łącznik/Optical Fiber Splitter PLC
1x2 PLC Splitter Optyczny , Moduł pole, optyczne Stosunku Divide 50%/50%
CATV Optical Fiber Moduł 1x2 PLC splitter Box ABS LC/UPC
LC/UPC Złącze 1.5 metrów 3.0mm kabel pvc
ilość: 1 sztuka
darmowa Wysyłka Przez chiny Post Registered Air Mail Planar lightwave obwód (PLC) splitter jest rodzaj mocy optycznej zarządzanie urządzeniem, które jest wytwarzany przy użyciu technologii optycznego falowodu krzemionkowego. oferuje on niewielki rozmiar, wysoka niezawodność, szeroki zakres długości fali pracy i dobra jednorodność kanału-to-kanałowy, i jest szeroko stosowany w sieci, aby zrealizować PON optyczny sygnału mocy podziału. Conwow zapewnia cała seria 1xN i 2xN splitter produktów, które są dostosowane do specyficznych zastosowań. wszystkie produkty spełniają wymagań GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.
mały rozmiar i estetyczny wygląd;
SC adapter interfejs domyślne, może zmienić typ interfejsu;
przez popyt klientów;
montaż szybkie, niezawodne działanie, stabilność;
zaspokoić z normami branżowymi YD/T893 i YD/T1117.
prosta konstrukcja i łatwo przetwarzane;
dobra równomierność, w szczególności zastosowanie PON.
uwagi:
dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia
określone bez złącza.
dodać dodatkowe straty na złącze 0.15dB
Systemy FTTX; Sieci PON; CATV Linki; Sygnał Optyczny Dystrybucji
zainstalowany w 19 " standardowy stojak;
sprzęt do zainstalowania jest kabel transferu box, gdy włókna oddziały w domu;
sprzęt do zainstalowania jest dostosowane box, gdy włókna oddziały w domu.
1. oferujemy 1 rok wymiana i 3 lat gwarancje konserwacji;
2. Nasza gwarancja nie obejmuje nadużywania, przed uszkodzeniami, zalania, straty lub kradzieży;
3. Wszystkie produkty muszą być w oryginalnym stanie.
1. wysyłamy na całym świecie.
2. Towar zostanie wysłane na twój adres wymieniony. Please wykonać pewien, że wysyłka adres jest poprawny i aktualizowane, zanim zapłacić.
3. Wszystkie elementy są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24 godzin w ciągu Dni Roboczych po zapłatą rozjaśniał.
4. Wszystkie przesyłki obejmują numer śledzenia i ciebie zostaną powiadomieni po przesyłka została dokonana.
5. akceptujemy Karty Kredytowe lub innych metod płatności chronione przez Escrow.
6. Kupujący jest odpowiedzialny za opłaty i opłaty celne.
7. Wszystkie pytania będą odpowiedział w ciągu 1 dnia roboczego.
1. Thank ciebie dla twojej firmy.

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.3kg (0.66lb.)
Rozmiar przesyłki 28cm x 22cm x 2cm (11.02in x 8.66in x 0.79in)
Nazwa marki Go-Fibereasy
Numer modelu PLC-1X2-LC
Fiber Type Multimode MMF
Channel Wavelength 850nm
Type 1x2 ABS
Fiber Diameter 3.0mm
Fiber Length 1.5 meters or customized
Fiber Connectors LC/UPC
Optical Divide Ratio 50%-50%
Operating Temperature -40-+85 degree
is_customized Yes

Pokrewne produkty